Corona met een hoge prijs

Corona met een hoge prijs. U herinnert zich beslist nog wel de discussie over de vraag wat een patiënt mag kosten. Medici hebben daar recentelijk nog een redelijke discussie over gehad en de politiek had er ook wat vraagjes over. Waar stop je met de behandeling van een patiënt en …

IN-doctrine

Doctrine Het Kabinet en het RIVM passen een al zeer oud systeem toe om de burgers te misleiden. Namelijk het effect van de doctrine. Beter gezegd de wetenschap. Men pompt er namelijk hard in dat op basis van de wetenschap deze catastrofale corona-maatregelen zijn genomen. Dan ontstaat de vraag, welke …

Goedgelovigen of Dwarsdenker

De term complotgekkie wordt door de reguliere media zoals TV, kranten en andere opinie gebruikt om andersdenkende c.q. dwarsdenkende mensen te stigmatiseren en bovenal naar het publiek toe, andersdenkende mensen zo voor gek uit te maken. Als Oppercomplotgekkie, die een Geuzennaam is voor mensen die verder kijken dan hun neus …

Geachte Kamerleden 2

Aan: A.bosman@tweedekamer.nl; A.bouali@tweedekamer.nl; A.Diertens@tweedekamer.nl; A.kuik@tweedekamer.nl; A.kuiken@tweedekamer.nl; a.laan@tweedekamer.nl; A.mulder@tweedekamer.nl; A.rutte@tweedekamer.nl; A.vdbosch@tweedekamer.nl; A.weverling@tweedekamer.nl; Agnes.mulder@tweedekamer.nl; Aukjedevries@tweedekamer.nl; B.becker@tweedekamer.nl; B.madlener@tweedekamer.nl; b.snels@tweedekamer.nl; B.vKent@tweedekamer.nl; B.vOjik@tweedekamer.nl; b.vtwout@tweedekamer.nl; C.dik@tweedekamer.nl; C.ellemeet@tweedekamer.nl; C.Lacin@tweedekamer.nl; C.Nijkerken@tweedekamer.nl; c.stoffer@tweedekamer.nl; C.vbrenk@tweedekamer.nl; C.vDam@tweedekamer.nl; C.vdStaaij@tweedekamer.nl; christine.teunissen@tweedekamer.nl; D.graus@tweedekamer.nl; D.Koerhuis@tweedekamer.nl; D.vWeerdenburg@tweedekamer.nl; D.Wiersma@tweedekamer.nl; D.Yesilgoz-Zegerius@tweedekamer.nl; E.bruins@tweedekamer.nl; E.Mulder@tweedekamer.nl; e.slootweg@tweedekamer.nl; e.ziengs@tweedekamer.nl; Esther.ouwehand@tweedekamer.nl; eva.akerboom@tweedekamer.nl; F.arissen@tweedekamer.nl; F.Azarkan@tweedekamer.nl; f.futselaar@tweedekamer.nl; F.Wassenberg@tweedekamer.nl; G.Markuszower@tweedekamer.nl; G.Popken@tweedekamer.nl; G.segers@tweedekamer.nl; g.vdijk@tweedekamer.nl; G.wilders@tweedekamer.nl; H.beertema@tweedekamer.nl; H.bruinsslot@tweedekamer.nl; …

Geachte Kamerleden

Aan: A.bosman@tweedekamer.nl; A.bouali@tweedekamer.nl; A.Diertens@tweedekamer.nl; A.kuik@tweedekamer.nl; A.kuiken@tweedekamer.nl; a.laan@tweedekamer.nl; A.mulder@tweedekamer.nl; A.rutte@tweedekamer.nl; A.vdbosch@tweedekamer.nl; A.weverling@tweedekamer.nl; Agnes.mulder@tweedekamer.nl; Aukjedevries@tweedekamer.nl; B.becker@tweedekamer.nl; B.madlener@tweedekamer.nl; b.snels@tweedekamer.nl; B.vKent@tweedekamer.nl; B.vOjik@tweedekamer.nl; b.vtwout@tweedekamer.nl; C.dik@tweedekamer.nl; C.ellemeet@tweedekamer.nl; C.Lacin@tweedekamer.nl; C.Nijkerken@tweedekamer.nl; c.stoffer@tweedekamer.nl; C.vbrenk@tweedekamer.nl; C.vDam@tweedekamer.nl; C.vdStaaij@tweedekamer.nl; christine.teunissen@tweedekamer.nl; D.graus@tweedekamer.nl; D.Koerhuis@tweedekamer.nl; D.vWeerdenburg@tweedekamer.nl; D.Wiersma@tweedekamer.nl; D.Yesilgoz-Zegerius@tweedekamer.nl; E.bruins@tweedekamer.nl; E.Mulder@tweedekamer.nl; e.slootweg@tweedekamer.nl; e.ziengs@tweedekamer.nl; Esther.ouwehand@tweedekamer.nl; eva.akerboom@tweedekamer.nl; F.arissen@tweedekamer.nl; F.Azarkan@tweedekamer.nl; f.futselaar@tweedekamer.nl; F.Wassenberg@tweedekamer.nl; G.Markuszower@tweedekamer.nl; G.Popken@tweedekamer.nl; G.segers@tweedekamer.nl; g.vdijk@tweedekamer.nl; G.wilders@tweedekamer.nl; H.beertema@tweedekamer.nl; H.bruinsslot@tweedekamer.nl; …